• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Gdy Lionsgate i Saban wypuszczali w tym roku do kin reboot jednej z popularniejszych młodzieżowych serii telewizyjnych, byli niezwykle pewni siebie. Mieli bowiem plany na wielką, siedmiofilmową sagę, która z pewnością obejmowałaby tak wielkie okresy Wojowników Mocy, jak Zeo, Turbo czy prawdziwego zbawcę serialu, czyli odsłonę In Space, dzięki której przedsięwzięcie podbudowało się niegdyś finansowo i mogło funkcjonować na ekranach telewizorów aż do dziś. Na zapalonych producentów spadł jednak kubeł zimnej wody, gdy produkcja uzyskała łącznie w kinach 142.3 milionów zysku przy 100-milionowym budżecie, co było bardzo kiepskim wynikiem nawet jak na zwykłą produkcję, nie wspominając już o czymś, co ma być rzekomym otwarciem filmowego uniwersum.

Optymizm nieco powrócił przy wynikach sprzedaży na rynku Blu-ray i DVD, gdzie udało się uzyskać aż 13.1 miliona dolarów. Znów nieco śmielej powraca temat sequela. Dacre Montgomery, czyli filmowy czerwony wojownik, nie kryje entuzjazmu w związku z tym faktem, co wyraził podczas rozmowy z The Wrap:

Myślę, że nasza obsada jest jak rodzina - mamy własny grupowy chat. Bardzo chcielibyśmy obejrzeć sequel. Wiem, że wszyscy pojawilibyśmy się natychmiast, gdyby produkcja weszła w życie. Nie sugeruję, że tak się nie stanie - tak czy inaczej bylibyśmy bardzo podekscytowani takim rozwojem wydarzeń.

Zobacz również: Power Rangers - recenzja kinowej wersji przygód Wojowników Mocy

A Wam podobała się pierwsza część? Chcielibyście zobaczyć kontynuację, a po niej - być może - kilka innych?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.