• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wiele mówiło się o tym, jak praca Davida Ayera przy Legionie samobójców była wielokrotnie sabotowana przez studio Warner Bros., które po klęsce, jaką w ogólnym rozrachunku poniósł Batman v Superman, chcieli złagodzić mroczne tony kolejnego filmu DCEU jak się tylko dało. Tymczasem sam reżyser wydaje się w tej chwili niezwykle kontent ze współpracy i nie ma absolutnie żadnych wyrzutów, że coś mogłoby być lepsze. Tak przynajmniej wynika z jego odpowiedzi na Twitterze:

Inna sprawa, że ten sam Ayer mówił niegdyś, że w jego wersji fabuły m.in. Joker miał pełnić sporo większą rolę niż ostatecznie otrzymał (czytaj: jakąkolwiek rolę w głównym wątku), wycięto też wiele bardzo brutalnych scen. Twórców krytykuje się także za fatalnie dobranego głównego przeciwnika oraz w zasadzie cały zarys historii. A jak Wy się do tej kwestii odnosicie?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.