• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

I ponownie co nieco o naszym ukochanym wodzu z sequel trilogy. Legenda motion capture, czyli Andy Serkis we własnej osobie, odezwał się kolejny raz w kontekście granej przez siebie postaci. Tak przynajmniej wynika z relacji użytkownika Reddita o nicku gratjorb88. Podczas wywiadu z nieznanym magazynem Serkis miał powiedzieć o Snoke'u:

On ma bezdyskusyjnie nieskończone zasoby, że tak powiem.

Oczywiście słowo "zasoby" może kryć w tym kontekście wiele znaczeń, jednak wydaje się, że chodzi o Moc. Zwłaszcza w świetle tego, co jeszcze powiedział:

Snoke jest wątły i ma wiele fizycznych defektów, jednak nie zdradzając zbyt wiele, jest potężny. To mroczny kraniec Mocy. Jest liderem Najwyższego Porządku, ale ma również swoje cele. To przede wszystkim okrutny manipulator.

fot. materiały prasowe

Cóż, z powyższych słów można nieśmiało wysunąć interpretację, że Snoke ma być najpotężniejszym możliwym użytkownikiem Ciemnej Strony Mocy - a więc potężniejszym niż to, co prezentował sobą Darth Vader, a nawet sam Palpatine. Biorąc pod uwagę dotychczasową politykę zwiększania siły rażenia w stosunku do pierwotnej trylogii (choćby baza Starkiller z kilkakrotnie większą potencjalną siłą rażenia od obu Gwiazd Śmierci), to wcale nie wydaje się być nierealne.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.