• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pamiętacie może Fandrala, jednego z trzech wojów, którzy w Asgardzie wspierali Thora podczas jego zmagań w dwóch pierwszych częściach trylogii o bogu piorunów? Tak, to ten jegomość obok zarośniętego Raya Stevensona z toporem. Jeżeli oglądaliście Thor: Ragnarok, śmignął Wam na ekranie, gdy Hela wpadła do sali nieobecnego wtedy Heimdalla, bez mrugnięcia okiem zabijąjąc postać Stevnesona, jak i Fandrala Zachary'ego Levi. 

fot. materiały prasowe

Okazuje się, że aktor mający zagrać tytułową rolę w filmie DC Shazam! posiadał kwestię, którą mu jednak ucięto. Niech zresztą sam zainteresowany się wypowie:

W uciętej scenie nacierałem na Helę, krzycząc przed śmiercią "Za Asgard." Bez jaj, to była moja ostatnia kwestia, ostatnie słowa w uniwersum Marvela.

Cóż możemy powiedzieć, mało potrzebne było to cięcie. Przynajmniej jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będąc najważniejszą postacią w Shazam! Levi nagada się kilkakrotnie więcej niż w obu produkcjach spod znaku Thora (w części pierwszej Fandrala grał nawet inny aktor, tak na marginesie).

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.