• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kilka dni temu mówiło się o komplikacjach na planie Bohemian Rhapsody z powodu rzekomego złego stanu zdrowia Bryana Singera. Teraz dowiadujemy się, że reżyser został zwolniony.

Jakie są powody tak radykalnego podejścia na dość newralgicznym etapie produkcji? Wedle doniesień z planu jednym z nich jest rzekoma pogłębiająca się wzajemna niechęć pomiędzy Singerem a gwiazdą projektu - zdobywcą Nagrody Emmy Ramim Malekiem. Co więcej, autor zdjęć do filmu Thomas Newton Sigel zmuszony był kilkakrotnie zastępować jednego z głównych kreatorów wstępnej fazy kinowego uniwersum X-Men z powodu częstych i niezapowiedzianych absencji na planie. 

Ostatnio Singer nie wrócił po przerwie związanej ze Świętami Dziękczynienia, ze względu domniemanego posttraumatycznego stresu spowodowanego napięciami na planie. Po tylu wyskokach i ciągłych nieporozumieniach studio Fox powiedziało "dość".

fot. materiały prasowe

Film zapowiedziany był na końcówkę roku 2018, jednak nie ma stuprocentowej pewności, że przy takich opóźnieniach termin zostanie dotrzymany.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.