• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Pomimo swojej gry w zbliżającym się hicie Jumanji: Przygoda w dżungli, Nick Jonas kojarzony jest bardziej jako piosenkarz aniżeli aktor. To się może teoretycznie niedługo zmienić, bowiem otrzymuje on wirtualne poparcie od wielu fanów, aby wystąpić w roli Nightwinga - pierwszego pomocnika Batmana, który ostatecznie się uniezależnił od mistrza. Jonas zareagował bardzo entuzjastycznie na te wieści, odpowiadając na pytania w trakcie promowania powyższego filmu z Dwayne'em Johnsonem w roli głównej:

Z przyjemnością bym zagrał. Wcześniej nie wiedziałem, że tyle osób jest za tym, żebym zagrał, ale w takim wypadku tak trzymajcie! Może dzięki temu mnie obsadzą! A potem, sam nie wiem, jakoś wam podziękuję.

 fot. materiały prasowe

To byłoby z pewnością ciekawe, choć Jonasowi daleko jest do punktu, w którym otrzymałby angaż. Starczy rzec, iż reżyser przyszłego filmu Chris McCay planuje stworzyć własny casting na Nightwinga, w którym wystąpiłowy mnóstwo różnych kandydatów. Trzymacie kciuki za tego idola nastolatek?

Póki co Nightwing nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.