• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że hit tych wakacji, Baby Driver, rzeczywiście doczeka się sequela! Muzyczny film akcji okazał się jedną z najciekawszych pozycji tego filmowego roku i odniósł sukces zarówno kasowy, jak i artystyczny, więc nie dziwi fakt, że jego twórca Edgar Wright rozważa ponowne przedstawienie historii specjalisty od jazdy, tytułowego Baby'ego. Reżyser powiedział:

W tej sprawie trwają już rozmowy. Mam dużo pomysłów na kontynuację i w najgorszym wypadku będę tylko jej scenarzystą. Jeszcze nie wiem, czy będzie to kolejny film, nad którym będę pracował, gdyż rozmyślam teraz nad kilkoma innymi projektami. Nie chciałbym jednak robić zbyt długiej przerwy pomiędzy pracą nad pierwszą i drugą częścią, więc myślę, że film powstanie w przeciągu dwóch lat. 

Baby Driver – recenzja Fot. mat. prasowe

Nie możemy się zatem doczekać oficjalnych informacji dotyczących tego sequela. Jak Wright sam powiedział, nie ma jeszcze pewności, czy zasiądzie na reżyserskim stołku Baby Drivera 2, ale scenariusz najprawdopodobniej zostanie napisany przez niego samego. Dotychczas miał on w zwyczaju reżyserować wszystkie filmy, do których napisał skrypt, więc liczymy na to, że i w tym wypadku dotrzyma tradycji. 

Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.