Przebudzenie T-Rexa oraz główni bohaterowie w materiałach promujących Jurassic World: Upadłe królestwo!

Powoli rozpoczyna się odliczanie do premiery Jurassic World: Upadłe królestwo, a w oczekiwaniu na zwiastun, który ma pojawić się za kilka dni, udostępniono nowe materiały promocyjne. Pierwszy z nich ukazuje przebudzenie T-Rexa, natomiast kolejne nakręcono z udziałem głównych bohaterów produkcji granych przez Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard wraz z youtuberem Zachem Kingiem.https://www.youtube.com/watch?v=uBHTIiBmAzc

Zobacz również: Więcej zębów i dinozaurów w nowym teaserze Jurassic World: Upadłe królestwo!

W Jurassic World: Upadłe królestwo ujrzymy ponownie Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, a także  Jeffa Goldbluma w roli Dr. Iana Malcolma, który jest doskonale znaną postacią z pierwszej odsłony Parku Jurajskiego. Ponadto w filmie występują: James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall.

Reżyserem filmu jest J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy), a scenariusz przygotowali Colin Trevorrow i Derek Connolly. 

Premeira filmu zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Universal Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?