• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie z filmu Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald, na którym to główny bohater nowej serii ze świata Harry'ego Pottera, Newt Scamander, natrafia na coś prawdopodobnie istotnego w kanałach ściekowych. Co to będzie? Dowiemy się za niecały rok. Albo przy okazji jakiegoś zwiastuna. Oprócz tego mamy także zdjęcie z planu owego filmu. Na nim możemy zobaczyć także Jude'a Law w roli Albusa Dumbledore'a. Co ciekawe, jego ubiór znacznie różni się od tego, które zobaczyliśmy na wspólnej fotografii całej obsady. Czyżby przyszly dyrektor Hogwartu miał do wykonania zadanie w stroju zwyczajnego, szarego mugola?

Fot. Warner Bros

Fot. Warner Bros

Druga część rozpocznie się w roku 1927, kilka miesięcy po schwytaniu niebezpiecznego Gellerta Grindelwalda. Jak obiecywał, udało mu się jednak uciec i teraz werbuje kolejnych popleczników. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest jego niegdysiejszy przyjaciel, Albus Dumbledore. Ten jednak będzie potrzebował pomocy samego Newta Scamandera. Newt wraz z Tiną, Queenie oraz Jacobem wyruszą na kolejną misję, która zweryfikuje ich lojalność w obliczu nowego zagrożenia w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów. 

Reżyserem filmu ponownie jest David Yates, a wystąpią w nim Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Johnny Depp, Ezra Miller, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, David Sakurai, oraz Claudia Kim. Premiera Fantastycznych zwierząt 2 zaplanowana jest na 16 listopada 2018 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.