• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gwiazdka już za pasem, pora więc na typowe filmy sezonowe. Jak już z samej nazwy może wynikać, lwia część tego typu pozycji jest robiona dla pretekstu, a nie przez wzgląd na to, że ktoś wpadł na ciekawy pomysł. I choć tak jest niemal od zawsze, można odnieść wrażenie, że w przeciągu ostatnich lat filmów świątecznych, które w niedługim czasie stały się klasykami gatunku, jest jakby mniej. Dlatego tym bardziej cieszyć może sytuacja, gdy za produkcję bierze się kompetentna grupa twórców, zatrudniając odpowiednie osoby. Kto wie, być może wkrótce czegoś takiego się doczekamy?

Stacja Netflix przygotowuje film o braciach (w tych rolach Judah Lewis i Darby Camp), którzy za wszelką cenę usiłują dowieść istnienia Świętego Mikołaja (Kurt Russell). Podczas próby zrobienia mu zdjęcia doprowadzają jednak nieopatrznie do wypadku, w którym ucierpiały sanie zainteresowanego. Aby uratować święta, chłopcy będą musieli mu pomóc.

Historia zdecydowanie nie należy do najoryginalniejszych, ale na pewno dodatkowo może zachęcić kilka znanych nazwisk. Według Hollywood Reporter produkcją zajmie się Chis Columbus, autor takich kultowych familijnych produkcji, jak Kevin sam w domu i Pani Doubtfire. Reżyserem będzie z kolei Clay Kaytis, odpowiadający za filmową wersję gry Angry Birds. Scenariuszem zajmie się Matt Lieberman. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu 2018 roku. Czekamy więc na kolejne wcielenie niedawnego Ego ze Strażników Galaktyki vol. 2!

 Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.