• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kilka dni temu głośnym echem w mediach odbiły się ostre słowa Dawida Ogrodnika o filmach Patryka Vegi ("są na żenującym poziomie mentalnym") oraz kolegach z branży, którym miała odbić klasyczna sodówka po występach w "botoksach, sroksach i innych rzeczach". W swoim wywodzie Ogrodnik nie wymienił bezpośrednio personaliów aktorów, ale wspominając o roli "Cukra" rzucił cień podejrzeń na Sebastiana Fabijańskiego. Przypomnijmy zdania wypowiedziane na antenie TVN24:

Nie rozumiem niekiedy swoich kolegów, gdy ktoś nakręci jeden duży film i nagle staje się najmądrzejszy w tej branży. Ten brak pokory w nich mnie dość mocno frustruje tak bardzo, że nie mam ochoty z nimi rozmawiać, spotykać się. Uważam po prostu, że niektórym ostro odpie*****ło po jakichś tam botoksach, sroksach i innych rzeczach.

Nie rozumiem bezczelnej postawy niektórych kolegów wobec czegoś, co jest bardzo delikatne - mam na myśli samo życie, jak i obcowanie z ludźmi o wiele bogatszym dorobku. Nie chcę mówić o konkretnych nazwiskach, ale ten brak pokory i głupia nonszalancja w różnych wypowiedziach czasami mnie śmieszą, czasami wprawiają w zażenowanie. Jak można powiedzieć, że Leonardo DiCaprio nie jest aktorem dramatycznym. I mówi to aktor, który zasłynął tym, że zagrał jakiegoś "cukra" w czymś, czego tytułu już nie pamiętam. To jest słabe. Zwłaszcza w zderzeniu z takimi aktorami, z jakimi miało się możliwość zagrać - na przykład Mają Ostaszewską.

Zobacz również: Coco dokonało niemożliwego! Film skruszył serca chińskich krytyków i dostał zgodę na dystrybucje w Chinach

Wczoraj panowie spotkali się i najwyraźniej wyjaśnili wszystkie nieporozumienia. O rozmowie poinformował Dawid Ogrodnik uwieczniając ją zdjęciem wrzuconym na Instagram oraz opatrując je następującym komentarzem:

ogrodnik o spotkaniu z fabijańskimfot. instagram

 

Sebastiana Fabijańskiego obecnie oglądać możemy w serialu Ultraviolet, a lutym 2018 roku do kin wejdzie nowy film Vegi z jego udziałem zatytułowany Kobiety mafii. Dawida Ogrodnika zaś podziwiać możemy na dużych ekranach w filmie Cicha noc. Za rolę w tym filmie został nagrodzony Złotym Lwem.

Źródło: instagram/mrogrodnik / ilustracja wprowadzenia: kolaż/Anna Gostkowska, copyright ©ent one investments/Robert Jaworski, Studio Munka-SFP

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.