• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zazwyczaj tego typu sceny wypuszczane są nieco później. Tym razem jednak możemy taki filmik zobaczyć zanim jeszcze na światło dzienne wyszedł pierwszy zwiastun. Ale wydaje się, że w zasadzie nie ma specjalnie na co narzekać. Ci, którzy przed seansem omijają szerokim łukiem wszelkie materiały promocyjne, i tak tego teraz nie obejrzą, a fani mogą cieszyć się między innymi wielkim powrotem po latach postaci doktora Iana Malcolma!

Ten prawie trzyminutowy filmik zawiera pierwsze spojrzenia na niektóre sceny, jak również na najważniejsze postaci, z krótkim rzutem oka na znajdującego się na fali popularności po Thor: Ragnarok Jeffa Goldbluma. Producenci ewidentnie się nie spieszą z ukazaniem pełnoprawnego trailera, jednocześnie pokazując wcale niemało, bo fazę kręcenia kilku scen akcji. Czy tak niecodzienny i dla wielu dziwny zabieg został podyktowany jakąś strategią w stosunku do szumu związanego ze zwiastunem trzeciej części Avengers, czy to zwyczajnie próba zrobienia czegoś oryginalnego - ciężko stwierdzić.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.