• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że słynny chodnik z Los Angeles, mieszczący się wzdłuż Hollywood Boulevard zostanie wzbogacony o kolejną gwiazdę najwyższego formatu. Już 13 grudnia nazwisko Dwayne'a Johnsona spocznie tam w zamian za jego wielki wkład w wielki świat kina.

Dwayne to nie tylko wielka osobowość i talent, ale także ogromna ilość działalności filantropijnej, która również ma wpływ na zdobycie tej nagrody - powiedziała producentka inicjatywy Ana Martinez.

fot. materiały prasowe

Trzeba przyznać, że Johnson należy do najbardziej wziętych hollywoodzkich aktorów ostatnich lat. I niezależnie od tego, gdzie wystąpi - czy to będzie taki sobie Baywatch. Słoneczny patrol, czy wypełnieni akcją i wielkimi gwiazdami Szybcy i wściekli 8 - jedno jest niemal pewne: on będzie jedną z wyróżniających się postaci. Jeszcze pod koniec tego roku będziemy go mogli zobaczyć w Jumanji: Przygoda w dżungli. Następnie już w 2018 roku - Jungle Cruise od Disneya, Rampage oraz Skyscraper. Cóż możemy powiedzieć? Gratulujemy!

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.