• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ostatnio temat Marvel Cinematic Universe jest po prostu nie do ominięcia, gdy mówi się o wieściach w świecie kina. Jeszcze nie tak znowu dawno premierę miał Thor: Ragnarok, kilka dni temu nareszcie obejrzeliśmy zwiastun Avengers: Wojna bez granic, a jeszcze w międzyczasie toczy się walka Disneya o kupno praw do studia Fox. 

Zdecydowanie luźny stosunek do ostatniego z powyższych wydarzeń ma gwiazdor trzeciej odsłony Avengers Chris Evans. Tak przynajmniej wynika z jego wpisu na Twitterze, który zobaczycie poniżej:

Aktor oczywiście nawiązuje do swoich dwóch różnych ról superbohaterskich: jedna to oczywiście Kapitan Ameryka w MCU, druga zaś - Human Torch w będącej wielkim niewypałem dylogii Fantastycznej czwórki od studia Fox.

To zapewne był żart ze strony aktora, ale jak przypomnimy sobie zabawne krótkie epizodziki Thora i jego ziemskiego kolegi w ramach promowania Ragnaroku Waititiego, łatwo może nasunąć się myśl, że równie dobrze - w przypadku, rzecz jasna, udanego przetargu Disneya - promowanie przejęcia uniwersum X-Men i Fantastycznej czwórki nie mogłoby chyba być ciekawiej wyrażone niż poprzez właśnie taki "spin-off" dwóch superherosów granych przez tego samego wykonawcę.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.