• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

O tym jak Bryan Singer stracił swoją posadę pisaliśmy tutaj. Film Bohemian Rhapsody nie pozostał jednak bez reżysera zbyt długo. Na miejsce Singera wytypowany został Dexter Fletcher. Z odpowiedzialnym za film Eddie zwany Orłem Fletcherem produkcja opowiadająca o zepspole Queen i jego założycielu zostanie wznowiona, a trzeba się spieszyć, bo do zaplanowanej daty rozpoczęcia zdjęć pozostały zaledwie dwa tygodnie. 

Dexter Fletcher wyreżyserował też Sunshine on Leith i Wild Bill, a w roli aktora mogliśmy zobaczyć go w takich produkcjach jak Kick-Ass czy Porachunki. Teraz zajmie się reżyserią filmu o kultowym zespole. Nie wiadomo jeszcze na jakim dokładnie okresie czasu skupi się film, a jest z czego wybierać bo od powstania Queen w latach 70' do tragicnej śmierci Freddy'ego Mercury w 1991 roku minęło prawie 20 lat.

Zobacz również: Produkcja biografii Queen wstrzymana!

Film zapowiedziany był na końcówkę roku 2018, jednak nie ma stuprocentowej pewności, że przy takich opóźnieniach termin zostanie dotrzymany.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.