• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Znany z roli w ogromnym sukcesie kasowym ostatnich miesięcy To, Jack Dylan Grazer dołącza do obsady filmu Shazam!. Będzie współpracował z obsadzonymi już do tej pory Zacharym Levi i Asherem Angelem. Poza rolą w To, która przyniosła rozgłos zarówno jemu, jak i całej dziecięcej ekipie grającej w horrorze, Jack Dylan Grazer znany jest też z serialu stacji CBS Me, Myself & I. Teraz pracuje nad filmem Beautiful Boy, gdzie wystąpi u boku Steve'a Carella i Timothée Chalamet.

Zobacz również: Przyszły Shazam o uciętej kwestii z Thor: Ragnarok

Scenariusz do filmu ma przygotować Darren Lemke (Jack: pogromca olbrzymów). Producentem będzie Peter Safran (Obecność). Szczegóły fabuły filmu jeszcze nie są znane.

Shazam po raz pierwszy zadebiutował w 1939 roku na łamach komiksu Whiz Comics #2, a stworzyli go Bill Parker i C.C. Beck. Bohaterem jest młody chłopiec, Billy Batson, który po wypowiedzeniu zaklęcia Shazam, zamienia się w Kapitana Marvela - superbohatera o ogromnej sile i zdolności latania. 

Produkcja zadebiutuje w kinach w kwietniu 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Variety

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.