• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Czasu wprawdzie pozostało jeszcze dużo, ale już możemy się nastawiać na to, że Halloween w 2019 roku będzie nie tylko straszne, ale i nostalgiczne. To właśnie wtedy premierę mieć będzie filmowa wersja serialu z lat 90' Czy boisz się ciemności?. Oficjalna data debiutu filmu na dużym ekranie to 11 październik 2019.

Zobacz również: Gwiazda To dołącza do obsady Shazam!

Oczekiwania co do filmu są tym większe, że za scenariusz odpowiada Gary Dauberman, współscenarzysta horrorowego hitu tego sezonu - filmu To. Jest on jednocześnie producentem filmu wraz z Mattem Kaplanem. Oryginalny serial Czy boisz się ciemności? opowiadał o grupie nastolatków spotykających się przy ognisku i dzielących się strasznymi historiami. W każdym odcinku mieliśmy do czynienia z inną historią, która musiała zostać zatwierdzona przez grupę. Na razie nie wiadomo ile filmowa wersja będzie czerpała z serialu, ale twórcy na pewno będą chceli utrzymać poziom oryginału i tchnąć nutkę nostalgii za przeszłością w swoje dzieło.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.