• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Entertainment Weekly opublikowało właśnie okładkę nadchodzącego numeru czasopisma poświęconego X-Men: Dark Phoenix, w którym znalazły się pierwsze zdjęcia z oczekiwanej produkcji. Zdołano także uwzględnić pierwszy opis fabuły filmu, potwierdzając, że akcja rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z X-Men: Apokalipsa, gdzie X-Meni traktowani są jako narodowi bohaterowie. Sam Charles Xavier znajdzie się nawet na okładce magazynu TIME, a także zacznie wysyłać swoją drużynę na coraz to niebezpieczniejsze misje. Jedno z zadań rozgrywające się w kosmosie nie przebiega jednak zgodnie z planem i dochodzi do przebudzenia The Phoenix Force u Jean Grey (Sophie Turner), o czym wspomina James McAvoy (filmowy Charles Xavier):

To prawdopodobnie najbardziej emocjonujący film o X-Menach, jaki mieliśmy okazję robić i napędzany patosem. Pojawia się poświęcenie oraz dużo cierpienia.

Magazyn ujawnia także szczegóły dotyczące złoczyńcy, w jaką wcieli sie Jessica Chastain (wcześniej miała ona zagrać Lilandrę, cesarzową Imperium Shi'ar). Określono ją jako "pozaziemską zmiennokształtną, którą dla własnych korzyści manipuluje Phoenix" i jest "cicha, lecz niezwykle brutalna". 

DarkPhoenix8Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix1Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix2Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix3Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix4Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix5Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix6Fot. Entertainment Weekly

DarkPhoenix7Fot. Entertainment Weekly

Zobacz również: X-Men: Dark Phoenix - ujawniono kluczowy punkt zwrotny filmu?!

X-Men: Dark Phoenix to film, którego reżyserem jest Simon Kinberg. W obsadzie produkcji pojawią się m.in. James McAvoy (Professor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Sophie Turner (Jean Grey) oraz Evan Peters (Quicksilver). Jakiś czas temu dołączył także Lamar Johnson w tajemniczej roli. Ponadto ujrzymy również mutanta imieniem Dazzler. Przypomnijmy, że jest to czwarta odsłona filmów o X-Men, która dzieje się w przeszłości. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.