Advertisement
Advertisementpixel

Pierwsze zdjęcia z X-Men: Dark Phoenix już dostępne! Mamy opis fabuły filmu!

Entertainment Weekly opublikowało właśnie okładkę nadchodzącego numeru czasopisma poświęconego X-Men: Dark Phoenix, w którym znalazły się pierwsze zdjęcia z oczekiwanej produkcji. Zdołano także uwzględnić pierwszy opis fabuły filmu, potwierdzając, że akcja rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z X-Men: Apokalipsa, gdzie X-Meni traktowani są jako narodowi bohaterowie. Sam Charles Xavier znajdzie się nawet na okładce magazynu TIME, a także zacznie wysyłać swoją drużynę na coraz to niebezpieczniejsze misje. Jedno z zadań rozgrywające się w kosmosie nie przebiega jednak zgodnie z planem i dochodzi do przebudzenia The Phoenix Force u Jean Grey (Sophie Turner), o czym wspomina James McAvoy (filmowy Charles Xavier):

To prawdopodobnie najbardziej emocjonujący film o X-Menach, jaki mieliśmy okazję robić i napędzany patosem. Pojawia się poświęcenie oraz dużo cierpienia.

Magazyn ujawnia także szczegóły dotyczące złoczyńcy, w jaką wcieli sie Jessica Chastain (wcześniej miała ona zagrać Lilandrę, cesarzową Imperium Shi’ar). Określono ją jako „pozaziemską zmiennokształtną, którą dla własnych korzyści manipuluje Phoenix” i jest „cicha, lecz niezwykle brutalna”. 

DarkPhoenix8

DarkPhoenix1

DarkPhoenix2

DarkPhoenix3

DarkPhoenix4

DarkPhoenix5

DarkPhoenix6

DarkPhoenix7

Zobacz również: X-Men: Dark Phoenix – ujawniono kluczowy punkt zwrotny filmu?!

X-Men: Dark Phoenix to film, którego reżyserem jest Simon Kinberg. W obsadzie produkcji pojawią się m.in. James McAvoy (Professor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Sophie Turner (Jean Grey) oraz Evan Peters (Quicksilver). Jakiś czas temu dołączył także Lamar Johnson w tajemniczej roli. Ponadto ujrzymy również mutanta imieniem Dazzler. Przypomnijmy, że jest to czwarta odsłona filmów o X-Men, która dzieje się w przeszłości. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?