• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ridley Scott okazuje się być nie tylko jednym z najbardziej doświadczonych twórców pracujących aktywnie w branży, ale i najszybciej reagujących na zmienne. Jakimś sposobem tak pokierował dodatkowymi ujęciami Christophera Plummera, zastępującego zamieszanego w molestowanie Kevina Spaceya, że ostateczne opóźnienie premiery filmu wyniesie tylko kilka dni od pierwotnych planów, tj. 22 grudnia tego roku. Przy okazji może to obrazowi wyjść na dobre dzięki temu, że zwiększą nieco dystans do innego hitu, czyli zaplanowanego na 20 grudnia The Greatest Showman z Hughiem Jackmanem, co najpewniej zmniejszyrozmiary box office'owej kolizji. Jakby tego było mało, swój reżyserski sprint Scott miał zakończyć 30 listopada, czyli na dzień przed swoimi 80. urodzinami.

fot. materiały prasowe

Zatem w konkursie na szybkość wynik co najmniej bardzo przyzwoity. Zobaczymy, jak to się przełoży na samą produkcję, która mimo wszystko całkiem sporo zdążyła wycierpieć, zanim sprawy się uspokoiły.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.