• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ledwie w tym roku mieliśmy Spider-Man: Homecoming, a już szykuje się projekt z następnymi przygodami człowieka-pająka. Tym razem jednak będzie to pełnometrażowa animacja. I to nie byle jaka, bo pierwsza w historii nieskupiająca się na losach Petera Parkera, tylko jego następcy. Oto promujący produkcję wpis na Twitterze:

Nowym Spider-Manem jest Miles Morales, który zadebiutował w serii albumów Ultimate Comics: Spider-Man, mających miejsce po śmierci Parkera. Morales został ugryziony przez pająka, gdy jego wujek Aaron Davis a.k.a. antybohater The Prowler ukradł z Oscorp pewną formułę stworzoną dzięki krwi poprzedniego Spideya. Scenarzyści podchodzą do nowej wersji superbohatera zupełnie inaczej niż w tej tradycyjnej. Morales czuje niechęć wobec własnych mocy. Nie chce własnego daru.

Odliczanie na Twitterze sugeruje, że film ma być przedstawiony na odbywającym się w ten weekend brazylijskim Comic-Conie. W ramach ciekawostki przypomnieć warto, że aktor Donald Glover wystąpił epizodycznie w Homecoming jako Aaron Davis. Do tego w jednej z usuniętych scen pojawiło się imię Milesa, sugerując, że ktoś taki istnieje w filmowym uniwersum Marvela. Pytanie, czy to zostanie kiedyś podciągnięte pod coś poważnego, czy pozostanie easter eggiem dla komiksowych fanów.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.