• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wyreżyserowanie przez Quentina Tarantino kolejnej części Star Treka staje się coraz bardziej prawdopodobne. Wcześniej pisaliśmy o tym, że reżyser zdołał przekonać producenta J.J. Abramsa do swoich pomysłów, teraz w wyniku konsultacji ze studiem Paramount filmowi nadano kategorię R.  Decyzja ta była szczególnie ważna dla Tarantino, ponieważ wszystkie wyreżyserowane przez niego dotychczas filmy taką kategorię posiadają (i nietrudno zgadnąć dlaczego). Tarantino ma mieć też główny głos w sprawie wyboru scenarzysty nowej produkcji, a rozmowy toczą się z takimi autorami scenariuszy jak: Mark L. Smith, Lindsey Beer i Drew Pearce.

Quentin TarantinoFot. Materiały prasowe/ YouTube

Zobacz również: Quentin Tarantino ma pomysł na nowego Star Treka?

Quentin Tarantino nie ma możliwości napisania scenariusza na własną rękę, bowiem trwają prace nad jego dziewiątym filmem. Najnowsze dzieło reżysera Pulp Fiction ma opowiadać o zamordowaniu Sharon Tate i czterech innych osób przez bandę Charles Mansona w 1969 roku. Dziewiąty film Quentina Tarantino ma się ukazać w 50. rocznicę tych tragicznych wydarzeń - 9 sierpnia 2019

Źródło: indiewire.com/ Ilustracja wprowadenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.