Advertisement

Piotr Stramowski gwiazdą pierwszego polskiego filmu o MMA!

MMA to w naszym kraju mega popularny sport. Choć oczywiście można dyskutować czy poziom lokalnych, organizowanych przez Polsat gal KSW na to zasługuje, to jednak są one bardzo ważnymi wydarzeniami, mają wielu fanów i generują potężne dochody. Dlatego też nie dziwi fakt, że zawodnik MMA zostanie bohaterem pełnometrażowego filmu. Klatka, bo tak nazywać się będzie wspomniana produkcja, zadebiutuje w polskich kinach już w przyszłym roku, a jej twarzą będzie Piotr Stramowski, który zagra główną rolę. 

Zobacz również: Wojna płci – recenzja komediodramatu z Emmą Stone i Stevem Carellem

Jak możemy przeczytać na facebookowym fanpage’u KSW Klatka to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie. W fabule pojawi się gwiazdorska obsada, a w roli głównej zobaczymy Piotra Stramowskiego. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacją KSW, która zadba o treningi aktorów. Poniżej możecie przeczytać cały wspomniany powyżej wpis:

Nie znamy jeszcze reżysera, dokładnej daty premiery ani innych szczegółów odnośnie filmu.

źródło: Facebook / ilustracja wprowadzenia: TVP/PAP/Krzysztof Kurek

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?