• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sir Patrick Stewart, najbardziej kojarzony z roli Kapitana Jean-Luca Picarda ukazanego w Star Trek: Następne pokolenie, wyraził chęć powrotu do Star Treka pod warunkiem zrealizowania kolejnego projektu osadzonego w tym uniwersum przez Quentina Tarantino. The Hollywood Reporter natknął się na aktor goszczącego na 14. Dubai International Film Festival i zapytał go o to, czy wcieliłby się ponownie w dowódcę USS Enterprise:

Ludzie zwykle pytają mnie: "Czy wcielisz się ponownie w Jean-Luca Picarda?". Nie jestem przekonany, czy jest to możliwe, ale są sposoby, aby to się urzeczywistniło. Jednym z moich marzeń jest praca z Tarantino. Podziwiam go bardzo i zagranie w filmie tego reżysera dałoby mi dużo satysfakcji. Jeżeli będzie on miał okazje stanąć za kamerą filmu z uniwersum Star Trek i jeśli mógłbym powrócić jako starszy Jean-Luc, to z pewnością przyjąłbym taką propozycję.

Stewart przyznał również, że kocha twórczość Tarantino i byłby to powód podjęcia z nim współpracy:

Jedna z rzeczy, jaka charakteryzuje jego produkcje jest to, że każda klatka filmowa wymaga od widza uwagi, otwartości i hojnego podejścia względem tego, co robi. Uwielbiam też jego poczucie humoru jako filmowca. Więc tak, byłby to mój pierwszy wybór.

Zobacz również: Star Trek Quentina Tarantino z kategorią R?!

Quentin Tarantino nie ma możliwości napisania scenariusza na własną rękę, bowiem trwają prace nad jego dziewiątym filmem. Najnowsze dzieło reżysera Pulp Fiction ma opowiadać o zamordowaniu Sharon Tate i czterech innych osób przez bandę Charles Mansona w 1969 roku. Dziewiąty film Quentina Tarantino ma się ukazać w 50. rocznicę tych tragicznych wydarzeń - 9 sierpnia 2019

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.