• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W związku z przyszłotygodniową premierą nowej części Gwiezdnych wojen zaobserwować możemy różne promocje, które mają skłonić fanów gwiezdnej sagi do wydawania kolejnych pieniędzy. Jedną z nich zoorganizowała sieć dyskontów spożywczych Lidl. Do niedzieli trwa tam promocja, w której do zdobycia są oryginalne figurki Stikeez przedstawiające postaci ze świata Star Wars. Jednak niektórzy klienci skarżą się, że zostali oszukani, bo figurki dosyć wyraźnie różnią się od tych z reklamowego folderu, ba, wyglądają jak naprędce robione podróbki. Jako dowody przedstawiają zdjęcia. 

Zgodnie z regulaminem promocji za dokonanie zakupów o równowartości 50 złotych klient otrzymywał jedną z 25 dostępnych w kolekcji figurek. W teorii wyglądają tak:

Starwars stickeesfot. Lidl

W praktyce zamiast cieszyć oko, to wprawiają w konsternację. Różnicę między reklamowanymi Yodami czy Chewbaccami, a tymi wydawanymi w Lidlu nalepiej można porównać z głośną sprawą wyglądu przed i po odrestaurowanego fresku przedstawiającego Jezusa Chrystusa w hiszpańskiej Borji. 

 

Halo, Lidl Polska czy w moim Lidlu wciskają mi jakieś podróby stikeez czy po prostu wszystkich nas oszukujecie? :)

Opublikowany przez Łukasz Korsak na 5 grudnia 2017

Problemu w zezowatych i niechlujnie pomalowanych zabawkach kompletnie nie widzi dział marketingu Lidl Polska, o czym świadczą poniższa wypowiedź PR Manager oraz w komentarze na Facebooku, które zbywają klientów PR-owskimi formułkami.

Chcielibyśmy podkreślić, iż figurki stikeez Star Wars, które otrzymują klienci za każde wydane 50 zł są oryginalnymi, licencjonowanymi produktami. Warto dodać, że wpływa do nas wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Pamiętajmy, że głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na zbilansowaną dietę najmłodszych – bogatą w owoce i warzywa oraz dobra zabawa. Ze wszystkimi fanami Star Wars jesteśmy w stałym kontakcie na naszym fanpage’u na Facebooku - poinformała WP Finanse Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Zobacz również: Natomiast Daisy Ridley rozpłakała się na wieść o powrocie J.J Abramsa do Gwiezdnych wojen 

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi do kin 14 grudnia. W przyszłym tygodniu spodziewajcie się na naszym portalu przedpremierowej recenzji filmu.

Źródła: WP Finanse, facebook.com /ilustracja wprowadzenia:kolaż- fot. Lidl/facebook/ŁukaszKorsak

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.