• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie wiecie jak spędzić dzisiejszy sobotni wieczór? To dobrze, bo mamy dla was kilka ciekawych sugestii filmów, które może was wciągną i zamienią nudę przed telewizorem w emocjonujące widowisko. I jak zwykle nie mogło zabraknąć rekomendacji z katalogu ofert, które dodatkowo rozszerzają nam nasze programy. Tym razem jest to ShowMax.

Uniwersytet potworny (2013)

20:05 POLSAT

Animacja, USA, 104 min

Reżyseria: Dan Sconlon

Obsada: Billy Crystal, John Goodman, Helen Mirren

Opis dystrybutora: Opowieść o młodości i początkach przyjaźni dwóch sympatycznych potworów - ambitnego Michaela Wazowskiego i leniwego Jamesa P. Sullivana, którzy studiują na prestiżowym Uniwersytecie Potwornym.


Król życia (2015)

21:10 TVP 1

Komedia, Polska, 93 min

Reżyseria: Jerzy Zieliński

Obsada: Robert Więckiewicz, Krzysztof Czeczot, Bartłomiej Topa 

Opis dystrybutora: Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę.

Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.


Wielki mur (2016)

21:00 Canal +

Fantasy, USA, 99 min

Reżyseria: Yimou Zhang

Obsada: Matt Damon, Tian Jing, Willem Dafoe

Opis dystrybutora: Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata - Wielkiego Muru Chińskiego - ostatni bastion dla ludzkości.


Pieniądze to nie wszystko (2001)

21:10 TVN 7

Komedia, Polska, 120 min

Reżyseria: Juliusz Machulski

Obsada: Marek Kondrat, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra

Opis dystrybutora: Chłopi z upadłego pegeeru ratują życie biznesmenowi, jednocześnie biorąc go do niewoli w zamian za duży okup. Gdy jego żona i wspólnik nie chcą zapłacić, mężczyzna postanawia zarobić żądaną sumę.


Szósty stopień oddalenia (1993)

SHOWMAX

Komedia, USA, 112 min

Reżyseria: Fred Schepisi

Obsada: Stockard Channing, Will Smith, Ian McKellen

Opis dystrybutora: Ekranizacja sztuki Johna Guare'a. Nowojorscy handlarze dziełami sztuki, małżeństwo Flan (Donald Sutherland) i Ouisa (Stockard Channing) przeżywają zaskakującą przygodę. W ich ekskluzywnym mieszkaniu, zjawia się niespodziewanie Paul (Will Smith) podający się za syna Sidney'a Poitier. Mówi, że jest harwardzkim przyjacielem ich dzieci, a przed chwilą został napadnięty i okradziony. Jest dobrze ubrany, inteligentny i świetnie gotuje. Gospodarze są nim zachwyceni. Wkrótce czar pryska.


 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.