• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Postać Steppenwolfa jest powszechnie uznawana za najsłabsze ogniwo filmowej Ligi Sprawiedliwości. Ciężko się zresztą temu dziwić, skoro nie tylko jego charakter i motywacje były żenująco biedne (co jest przecież na porządku dziennym także w filmach Marvela), ale nawet przesycony CGI wygląd wołał o pomstę do nieba. Są ludzie, którzy otwarcie przyznają, że wolą już Lexa Luthora z Batman v Superman - a to już naprawdę bardzo źle. Trudno się zatem dziwić, że sam aktor odgrywający tę blockbusterową abominację daleki jest od bycia usatysfakcjonowanym. 

Ciaran Hinds, osoba dobrze znana z ról Mance'a Rydera w Grze o tron i Juliusza Cezara z Rzymu, wyraził swoje niezadowolenie z tego, jak przedstawiono jego postać w wersji kinowej. Dość jasno przy tym stwierdza, że jego występ wyglądał znacznie lepiej w wersji stworzonej przez Zacka Snydera:

Jak sądzicie, czy faktycznie snyderowskie ujęcie pokazałoby nam dużo lepszą wersję Steppenwolfa? A może po prostu wypowiedź Hindsa zwyczajnie podpisuje się pod politykę zrzucania odpowiedzialności za porażkę Ligi Sprawiedliwości na Jossa Whedona?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.