Spider-Man: Homecoming 2 – Gwen Stacy jako studentka z zagranicy?

Mamy nowe ciekawe informacje na temat sequela prawdopodobnie najlepszej adaptacji przygód sympatycznego człowieka-pająka. Otóż serwis Omega Underground wypuścił przeciek przesłuchania do roli Gwen Stacy. Osobą, która w owym przesłuchaniu brała udział, była nieznana francuska aktorka o scenicznym imieniu Louna. To dość interesujące wieści zważywszy na to, że jak chyba każdy fan Spideya wie, niezwykle ważna kobieta w życiu Petera Parkera oryginalnie jest blondwłosą dziewczyną pochodzącą z USA. 

Sama zmiana oczywiście nie byłaby tutaj jakoś wielce szokująca – nie w świetle tego, że już w pierwszej części hitu Jona Wattsa dość drastycznie zmienia pochodzenie istotnych postaci – chodzi oczywiście o MJ (Zendaya) i Neda Leedsa (Jacob Batalon). Poprzednimi aktorskimi wersjami Gwen były kolejno Bryce Dallas Howard i Emma Stone. Może więc tym razem oprócz wprowadzenia etnicznej różnorodności chodzi też o uniknięcie bardziej bezpośrednich porównań z aktorkami, które w ciągu ostatnich lat zdają się znajdować u szczytu kariery (szczególnie Stone). 

Tak czy inaczej, oto omawiana powyżej audycja:

 

Druga część nowego Spider-Mana zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Źródło: omegaunderground.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?