• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Zaledwie kilka miesięcy temu Hugh Jackman pozwolił odejść swojej ikonicznej postaci na, takie przynajmniej są dotychczasowe plany, wieczny spoczynek. W przeszłości aktorowi zdarzało się wspominać, że bardzo by chciał, aby Logan dołączył do Avengers. Czy teraz to możliwe? Cóż, zmartwychwstania w komiksach Marvela to dość powszechna rzecz. Jak będzie to wyglądać w przypadku filmów?

W świetle wchłonięcia studia Fox przez Disney wiele dotąd ustalonych już kwestii może ulec przewartościowaniu. Tak samo jak decyzja Jackmana o skończeniu z rolą - tak przynajmniej wynika z doniesień Ain't It Cool News, które przyznaje, że przy połączeniu uniwersów opcja powrotu Rosomaka wchodzi w grę. Wiadomą sprawą jest, że to póki co plotka, jednak ciężko przejść obok niej obojętnie.

fot. materiały prasowe

Z drugiej strony, czy na pewno chcielibyśmy takiego powrotu? Bodaj najdłużej odgrywana przez jednego aktora postać superbohatera dostała już wspaniałe pożegnanie. Pytanie: po co to psuć? Chyba, że Wolverine wpasuje się w nowe realia MCU znakomicie, a jego losy będą uważane za należące do innej linii czasowej. W końcu świat Avengers czeka teraz generalne przemeblowanie z okazji końca 3 fazy, zaś po stronie (jeszcze) uniwersum od Fox trwają przygotowania do X-Men: Dark Phoenix - filmu, który przez ingerencję istoty umieszczonej w jego tytule równie dobrze może znowu wyzerować ten świat, przygotowując do dołaczenia do MCU. Innymi słowy, nic nie jest niemożliwe.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.