• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reżyser Chris McKay ogłosił za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, że w najbliższym czasie możemy oczekiwać dość istotnego ogłoszenia odnośnie obsady filmu o Nightwingu. Filmowiec wspomniał o lutym przyszłego roku jako prawdopodobną datą, kiedy otrzymamy więcej szczegółów na wspomniany temat. McKay debutiutował na fotelu reżyser z filmem LEGO Batman: Film, który spotkał się z dość dobrymi opiniami widzów oraz krytyków. Co ciekawe, w tej produkcji pojawiła się postać Dicka Graysona, a głosu jej użyczył Michael Cera. Natomiast w przyszłym roku w serialu Titans zobaczymy Robina granego przez Brentona Thwaitesa.

Zobacz również: Nick Jonas chętnie zagrałby Nightwinga!

Nightwing, którego prawdziwe nazwisko brzmi Dick Grayson, jest najbardziej znany jako pierwszy chłopak zakładający kostium Robina w komiksach DC. Swój debiut zaliczył na kartach Detective Comics #38 w kwietniu 1940 roku. Wtedy to po morderstwie rodziców poznał Bruce'a Wayne'a, który zrobił z niego swojego podopiecznego. Odtąd razem z Batmanem walczył z przestępczością w Gotham City. 

Nightwing Vol 3 17Fot. DC Comics

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy Nightwing trafi na ekrany kin.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.