• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dla tych, którym znudziło się wysłuchiwanie kolejnych teorii na temat tożsamości Snoke'a, mamy coś z zupełnie innej beczki, jakby to powiedzieli członkowie Monty Pythona. Co pewien czas fani zastanawiają się nad tym, czy relacja pomiędzy Finnem a pilotem Poe Dameronem z Przebudzenia Mocy jest po prostu początkiem przyjaźni, czy zalążkiem pierwszego w historii uniwersum gejowskiego romansu. Odtwórca roli byłego szturmowca John Boyega nie zdradził oczywiście szczegółów, ale zasugerował potencjalną możliwość takowej sytuacji, a na pewno jakieś rozstrzygnięcie. 

Oglądałem już film i potwierdzam, że to zostanie wyjaśnione już w Ostatnim Jedi - będziecie wiedzieli dokładnie, w którą stronę to zmierza. Poważnie, w momencie, gdy to zobaczycie, będziecie wiedzieli - obiecał.

fot. materiały prasowe

Pozostaje nam zatem trzymać aktora za słowo. A jednoznacznych tropów próżno szukać wśród wypowiedzi twórców. Oscar Isaac, czyli filmowy Dameron, widziałby taką potencjalna możliwość; Rian Johnson juz w przeszłości przyznał, że w tym filmie nie będzie miejsca na takie operacje, podkreślając jednocześnie, iż to ważne, by w przyszłych filmach sagi wątki LGBTQ zostały wyeksponowane. Na razie wiemy na pewno z książki poprzedzającej ósmy epizod, że grana przez Laurę Dern Admirał Holdo jest osobą o innej orientacji.

A czy Wy chcielibyście zobaczyć w Ostatnim Jedi tego typu wątek, a przynajmniej jego rozpoczęcie?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.