• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że studio Myszki Miki znalazło się o krok bliżej do przejęcia studia Fox i tym samym połączenia podzielonego uniwersum Marvela. Tak przynajmniej wynika z doniesień Variety, wedle których walczący o drogocenne prawa Comcast stwierdził, że dalsze mocowanie się z Disneyem nie ma przyszłości i wycofał się z walki. Czyli szczęśliwe zakończenie dla gigantów? Cóż, nie do końca. 

Okazuje się, że prawa do Fantastycznej Czwórki posiada studio Constantin Films. Oznacza to oczywiście, że nawet gdyby Disney wreszcie dobił targu, i tak obszedłby się smakiem w kwestii wciągnięcia do siebie Reeda Richardsa i spółki. Chyba że oczywiście doszliby do jakiegoś porozumienia z Constantin Films, ale to już inna historia.

fot. materiały prasowe

Ze wszystkich pozostałości po uniwersum Marvela, których w MCU jeszcze nie ma, to właśnie Fantastyczna Czwórka wymaga w największym stopniu świeżego spojrzenia. Po dwóch wersjach aktorskich, na które złożyły się trzy fatalne filmy, trzeba przyznać, że grupa wymaga reanimacji o wiele bardziej niż Spider-Man przed Homecoming. Szkoda by było, gdybyśmy nie zobaczyli ich jeszcze lepszych rękach, jeśli faktycznie miałoby dojść do tego przejęcia praw.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.