• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Za pośrednictwem konta twitterowego filmu Robin Hood zaprezentowano oficjalne zdjęcie Jamiego Foxxa, który wciela się w Małego Johna. Na fotografii towarzyszy mu Robin Hood, czyli Taron Egerton.

Opisany jako film utrzymany w klimacie nolanowskiej trylogii opowiadającej o przygodach Mrocznego Rycerza, Robin Hood ma na celu ponowną reinterpretację mitu legendarnego banity. Zatem historia koncentruje się na tytułowym bohaterze (w jego roli Taron Egerton), który powracając z wypraw krzyżowych, odkrywa, iż Las Sherwood pogrążony jest w korupcji. Jednocząc siły z bandą wyrzutków wyjętych spod prawa, Robin Hood postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić ład w kraju.

Oprócz Egertona i Foxxa w filmie wystąpią Eve Hewson, Jamie Dornan, Ben Mendelsohn i Tim Minchin. Reżyserem projektu jest Otto Batthurst.

Premiera 21 września 2018 roku.

Źródło: twitter.com /ilustracja wprowadzenia: twitter/RobinHood fot.Larry Horricks

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.