• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nowa wersja Alfreda to mimo wszystko postać mogąca cieszyć się tym, że najmniej jej się dostało od krytyków ostatnich dwóch filmów Zacka Snydera. Duża w tym zasługa wybitnego aktora Jeremy'ego Ironsa, który w odróżnieniu od dość ekstrawertycznej interpretacji w wykonaniu Michaela Caine'a z trylogii Nolana znacznie bardziej przypominał Alfreda znanego z komiksów i kreskówek. 

W materiałach Justice League: The Art of the Film, gdzie można było zobaczyć tworzenie filmu zza kulis Irons opowiada co nieco o swojej postaci:

Aflred nie jest superbohaterem, jednak sądzę, że mógłby być jednak określany jako heros przez małe "h". Myślę, że posiada niemałą dyskretną charyzmę, jest też dobrym doradcą. Nie sądzę, żeby był skuteczny w samym ogniu walki, ale jako wsparcie na tyłach - jak najbardziej.

fot. materiały prasowe

A Wy co sądzicie o tej inkarnacji Alfreda? Czy uważacie, że w Batman v Superman i Lidze Sprawiedliwości powinien dostać nieco większą rolę?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.