• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Starego, dobrego Harrelsona nigdy za wiele. To jeden z tych aktorów, którzy z powodzeniem sprawdzą się w niemal każdej powierzonej im roli. Jeśli trzeba, zagra w poważnej produkcji (Detektyw), ale nie ma problemu z czymś kompletnie luźnym (Zombieland). I za każdym razem wychodzi z danego występu mniej lub bardziej obronną ręką. Teraz być może wystąpi u boku Toma Hardy'ego w szumnie zapowiadanym Venomie!

fot. materiały prasowe

Na razie jednak możemy dowiedzieć się jedynie o samym fakcie negocjacji. Ich etap, a tym bardziej rola, w jaką aktor miałby się wcielić, na razie jest skrzętnie ukrywana. Gdyby do tego faktu doszło, oznaczałoby to również, że po latach reżyser projektu Ruben Fleischer ponownie podjąłby współpracę z Harrelsonem - ostatnio bowiem miało to miejsce jeszcze w 2009 roku, przy wspomnianym już w tekście Zombieland. Obyśmy więc doczekali się powtórki!

Źródło: heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.