Woody Harrelson prowadzi rozmowy w sprawie roli w Venomie!

Starego, dobrego Harrelsona nigdy za wiele. To jeden z tych aktorów, którzy z powodzeniem sprawdzą się w niemal każdej powierzonej im roli. Jeśli trzeba, zagra w poważnej produkcji (Detektyw), ale nie ma problemu z czymś kompletnie luźnym (Zombieland). I za każdym razem wychodzi z danego występu mniej lub bardziej obronną ręką. Teraz być może wystąpi u boku Toma Hardy’ego w szumnie zapowiadanym Venomie!

Na razie jednak możemy dowiedzieć się jedynie o samym fakcie negocjacji. Ich etap, a tym bardziej rola, w jaką aktor miałby się wcielić, na razie jest skrzętnie ukrywana. Gdyby do tego faktu doszło, oznaczałoby to również, że po latach reżyser projektu Ruben Fleischer ponownie podjąłby współpracę z Harrelsonem – ostatnio bowiem miało to miejsce jeszcze w 2009 roku, przy wspomnianym już w tekście Zombieland. Obyśmy więc doczekali się powtórki!

Źródło: heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?