• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Trudno by było, gdyby ktokolwiek, kto oglądał Batman v Superman, nie pamiętał tej sceny, gdy Superman, zdany na łaskę wściekłego Batmana trzymającego włócznię z kryptonitowym ostrzem, w ostatniej chwili wykrzykuje słowa "Martha", co okazuje się słowem-kluczem dla Mrocznego Rycerza. Dość szybko po premierze owa niezręcznie nakręcona sytuacja stała się przedmiotem rozlicznych memów w Internecie. Najwyraźniej bawi to również wcielającego się w rolę Flasha Ezrę Millera.

Podczas jednego ze spotkań promujących Ligę Sprawiedliwości aktorzy odgrywający tytułowych bohaterów opowiadali, w którego z superherosów by się wcielił, gdyby mieli niczym nieskrępowaną wolność wyboru. Gdy przyszła kolej na Millera, filmowy Barry Allen po stwierdzeniu, że wybierałby pomiędzy Batmanem a Supermanem, zaczął udawać ich obu naraz poprzez symulowanie walki z samym sobą. Przerwał tę symulację dopiero w momencie, gdy wykrzyknął na głos rzeczone imię obu matek najsłynniejszych superbohaterów w historii komiksów.

Podobał Wam się ten żart? Uważacie, że środowisko fanów filmów DC będzie na niego z tego powodu złe, czy też przeciwnie - przyjmie to z dystansem?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.