• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po zaostrzającym apetyt teaserze, pora na pełnoprawny zwiastun nowego filmu twórcy hitu science fiction z 2015 roku, czyli Ex Machina. Alex Garland powraca z jeszcze bardziej niepokojącym projektem niż poprzednio. Przy okazji zebrał pokaźną obsadę, bo oprócz występującej w głównej roli Natalie Portman w filmie wystąpią również m.in. Oscar Isaac, Tessa Thompson i Jennifer Jason Leigh. Ta adaptacja gotyckiego SF pióra Jeffa VanderMeera zapewne niejeden raz nami wstrząśnie. A oto omawiany materiał:

Od razu widać w tym filmie rękę Garlanda, znaną z Ex Machiny. Nastrój niepewności, w dużym stopniu wywołany przez ponownie współpracującego z reżyserem instrumentalistę zespołu Portishead Geoffa Barrowa; zapewne czeka nas również mocny plot twist, który przewróci do góry nogami to, co do tamtej pory widzieliśmy. Innymi słowy, jest na co czekać.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.