Advertisement

15:17 do Paryża – zwiastun najnowszego filmu Clinta Eastwooda!

Już jest – zwiastun najnowszego filmu Clinta Eastwooda zadebiutował w sieci. Reżyser, który znany jest z opowiadania kadrami niesamowitych historii, znów nas nie zawiedzie. Tak wynika z emocjonującego traileru, jaki dzisiaj prezentujemy. Film 15:17 do Paryża będziemy mogli obejrzeć już 9 lutego 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=IC_lnyn2R2Q

Opis dystrybutora kino: Późnym popołudniem 21 sierpnia 2015 r. świat w ciszy i zdumieniu przyglądał się doniesieniom mediów o udaremnionym ataku terrorystycznym na pociąg Thalys nr 9364 zmierzający do Paryża. Tragedii zapobiegło trzech odważnych młodych Amerykanów podróżujących po Europie. Film przedstawia losy przyjaciół, począwszy od trudów dzieciństwa, poprzez odnalezienie ich własnej ścieżki w życiu, aż po serię niewiarygodnych zdarzeń prowadzących do ataku. Mimo ciężkiej próby ich przyjaźń nigdy nie osłabła, stając się ich najpotężniejszą bronią, pozwalającą im na uratowanie życia ponad 500 pasażerów pociągu. 

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe YouTube

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?