• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Raper ze słynnej kapeli Wu Tang Clan z całkiem pokaźnym już dorobkiem jako aktor i reżyser stworzy swój kolejny film. Tym razem będzie to heist movie z pewnym urozmaiceniem w postaci umiejscowienia akcji w Nowym Orleanie dopiero liżącym rany po natarciu huraganu Katrina. W Cut Throat City dwójka dawnych przyjaciół z osiedla postanawia obrobić kasyno znajdujące się w samym centrum miasta. Aby tego dokonać, zatrudniają do pomocy gangstera.

fot. materiały prasowe

W filmie główne role zagrają nie byle jakie gwiazdy, bo Terrence Howard, Weasley Snipes, raper i aktor T.I. oraz znana ostatnio z występu w Baby Driver Eiza Gonzalez. Film został całkowicie sfinansowany przez Mendelsohn’s Union Patriot Capital Management. Jim Steele i Natalie Perrotta są producentami wykonawczymi, z koprodukcją Jaroda Einsohna, soundtrackiem do filmu zajmie się z kolei sam RZA. Zaciekawieni?

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.