• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zanim obejrzymy trzecią część Strażników Galaktyki, James Gunn zabawi nas jeszcze co najmniej jednym filmem, przy którym będzie maczał palce. Zajmie się bowiem produkcją niezatytułowanego jeszcze horroru, którego scenarzystami są brat Brian Gunn oraz kuzyn Mark Gunn. Reżyserem zostanie David Yaroveski, z którym Gunn współpracował przy okazji The Hive z 2015 roku. Zdjęcia mają rozpocząć się wiosną 2018 roku. Projekt zostanie w pełni sfinansowany przez H Collective. Jego fabuła jeszcze nie jest znana.

fot. materiały prasowe

To nie pierwszy raz, gdy Rodzina Gunnów wspólnie tworzy filmy. Sean Gunn na ten przykład gra Kraglina w Strażnikach Galaktyki, występuje również w większości filmów Jamesa. Z kolei Brian i Mark to sprawdzony już duet scenarzystów. Napisali np. Podróż na Tajemniczą Wyspę z Dwaynem Johnsonem w roli głównej, pracują również nad serialową wersją Starsky'ego i Hutcha od Amazona. 

To będzie kolejny horror w dorobku Jamesa Gunna, po chociażby napisanym i wyreżserowanym przezeń Slither z 2006 roku, w którym zagrali Elisabeth Banks, Nathan Fillion i występujący również w Strażnikach Galaktyki jako Yondu Michael Rooker. Napisał również scenariusz do The Belko Experiment (2016). Sądzicie, że da sobie radę w tej produkcji?

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.