• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pomimo najgłośniejszej w ostatnich dniach kwestii dzielącej widzów premiery Ostatniego Jedi, wciąż znajduje się miejsce na doniesienia związane z przejęciem przez Disney lwiej części studia Fox. Tym razem głos zabrał kreator komiksowej postaci Deadpoola. Rob Liefeld nie był wcześniej wielkim fanem takowej transakcji. Jednak to już się stało i trzeba iść dalej. Liefeld najwyraźniej mocno zrewidował swoje stanowisko, całkiem ciepło wypowiadał się bowiem o tej sprawie:

[CEO Disneya] Bob Iger nie zapewnił bezprecedensowych sukcesów dla Disneya przez przypadek. Ten człowiek wie, o co chodzi w tym biznesie. Rozumie kulturę, a przede wszystkim - niepokoje fanów. Natychmiastowe rozpoczęcie dyskusji o problemie z Deadpoolem zasługuje na najwyższe noty; i powiedzmy sobie szczerze: po co mieliby mieszać w sukcesie Deadpoola z Ryanem Reynoldsem? Jak dotąd nie słyszałem osoby, która uważałaby za słuszne złagodzenie postaci Deadpoola. To posunięcie sprawiło, że Iger odsunął rzesze zmartwionych fanów, zyskując mocny kredyt zaufania już na starcie.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: X-Meni pojawią się w Avengers? Co oznacza przejęcie marki przez Disneya?

A więc ruch z uspokojeniem fanów w związku z filmami oznaczonymi kategorią wiekową R rzeczywiście trafił w odpowiedni punkt i w odpowiednim momencie. Skoro nawet sam autor najemnika z niewyparzoną gębą został skłoniony do przewartościowania swojej opinii, to znaczy, że odniesiono już wstępny sukces. Oby tylko szło to w parze z ruchami w przyszłości.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.