• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zespół odpowiadający za tworzenie jednego z najważniejszych filmów Marvela przyszłej fazy uniwersum ostatnio dość konsekwentnie się powiększa. Wcześniej mówiliśmy m.in. o Benie Mendelsohnie, na horyzoncie pojawił się również Jude Law. W debiucie Carol Danvers maczać palce za kamerą będzie Ben Davis, którego można w zasadzie nazwać weteranem MCU. Kapitan Marvel będzie już czwartym filmem z tej serii, gdzie stanie w roli operatora. Wcześniej działał przy Strażnikach Galaktyki, Doktorze Strange'u i nieco już mniej udanym Avengers: Czas Ultrona. W tym roku zaś zajmował się zdjęciami do Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Warto zaznaczyć, że w nagrodę za swoją świetną pracę otrzymał nagrodę na Camerimage 2017.

fot. materiały prasowe

Davis kończy właśnie pracę nad Dumbo Tima Burtona, w styczniu z kolei rozpoczną się zdjęcia do Kapitan Marvel. Premiera filmu przewidziana jest na 6 marca 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.