Operator Doktora Strange’a i Strażników Galaktyki dołącza do ekipy Kapitan Marvel!

Zespół odpowiadający za tworzenie jednego z najważniejszych filmów Marvela przyszłej fazy uniwersum ostatnio dość konsekwentnie się powiększa. Wcześniej mówiliśmy m.in. o Benie Mendelsohnie, na horyzoncie pojawił się również Jude Law. W debiucie Carol Danvers maczać palce za kamerą będzie Ben Davis, którego można w zasadzie nazwać weteranem MCU. Kapitan Marvel będzie już czwartym filmem z tej serii, gdzie stanie w roli operatora. Wcześniej działał przy Strażnikach Galaktyki, Doktorze Strange’u i nieco już mniej udanym Avengers: Czas Ultrona. W tym roku zaś zajmował się zdjęciami do Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Warto zaznaczyć, że w nagrodę za swoją świetną pracę otrzymał nagrodę na Camerimage 2017.

Davis kończy właśnie pracę nad Dumbo Tima Burtona, w styczniu z kolei rozpoczną się zdjęcia do Kapitan Marvel. Premiera filmu przewidziana jest na 6 marca 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?