• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Brytyjski wokalista Ed Sheeran publicznie oznajmił, że chce dołączyć do grona artystów, którzy nagrali piosenki do filmu o agencie Jamesie Bondzie. 

Piosenkarz podczas występu w  irlandzkim The Late Late Show poinformował prowadzącego program, że "na wszelki wypadek" napisał już piosenkę do filmu o agencie Jej Królewskiej Mości i to już trzy lata temu. Sheeran nie chciał zdradzić tytułu, bo „ktoś może go podkraść”. Zapewnił jednak widzów, że piosenka jest dobra i jeśli producenci się do niego zgłoszą, to będzie mógł im przekazać utwór od ręki.

 

Zobacz również: Britannia - zwiastun "Gry o Tron" od Amazona oraz Sky Atlantic

Ed Sheeran nie tylko wydał do tej pory trzy albumy studyjne i liczne przeboje, ale okazjonalnie pojawia się w serialach oraz filmach. Ostatnio wystąpił m.in. w jednym odcinku 7. sezonu Gry o Tron

Natomiast nowy film o agencie 007 trafić ma do kin 8 listopada 2019 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga. Tytuł, reżyser oraz pozostała obsada nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło. Ew.com / ilustracja wprowadzenia: kadr youtube

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.