Advertisement

Ed Sheeran marzy o nagraniu piosenki do Bonda. Nawet ją już napisał

Brytyjski wokalista Ed Sheeran publicznie oznajmił, że chce dołączyć do grona artystów, którzy nagrali piosenki do filmu o agencie Jamesie Bondzie. 

Piosenkarz podczas występu w  irlandzkim The Late Late Show poinformował prowadzącego program, że „na wszelki wypadek” napisał już piosenkę do filmu o agencie Jej Królewskiej Mości i to już trzy lata temu. Sheeran nie chciał zdradzić tytułu, bo „ktoś może go podkraść”. Zapewnił jednak widzów, że piosenka jest dobra i jeśli producenci się do niego zgłoszą, to będzie mógł im przekazać utwór od ręki.

 


Zobacz również: Britannia – zwiastun „Gry o Tron” od Amazona oraz Sky Atlantic

Ed Sheeran nie tylko wydał do tej pory trzy albumy studyjne i liczne przeboje, ale okazjonalnie pojawia się w serialach oraz filmach. Ostatnio wystąpił m.in. w jednym odcinku 7. sezonu Gry o Tron

Natomiast nowy film o agencie 007 trafić ma do kin 8 listopada 2019 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga. Tytuł, reżyser oraz pozostała obsada nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło. Ew.com / ilustracja wprowadzenia: kadr youtube

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?