• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Justice League Dark to jeden z najbardziej pożądanych tytułów, które ma w swoich planach Warner Bros. - znakomitym dowodem na to jest choćby fakt, że na brazylijskim Comic-Conie projekt ten znalazł się w grupie tych, które mają w najbliższym czasie wyjść (pomimo, przypomnijmy, braku takich tytułów, jak samodzielny film o Jokerze czy Gotham City Sirens). Przez pewien czas wydawało się, że tytuł poniesiony zostanie przez najbardziej kreatywnych twórców Hollywood ostatnich lat, Guillermo Del Toro. Miał on zrobić kilka draftowych skryptów do szykowanego filmu, jednak na tym sprawa utknęła w martwym punkcie. Kilka miesięcy temu stołek reżysera został opuszczony przez Douga Limana, a o jego zastępstwie ani widu, ani słychu.

Póki jeszcze nie ma mowy o dalszych działaniach, twórca teledysków Joseph Kahn, który również mógł zasiąść na tym pechowym stołku, udostępnił grafiki koncepcyjne przedstawiające postacie ze swego konceptu:

Jak widać, plan był dość konkretny, bo część postaci została już nawet obsadzona mocnymi aktorskimi nazwiskami. Szczególnie ciekawy wydaje się koncept Dana Stevensa w roli Constantine'a - zwłaszcza w kontekście jego rewelacyjnego występu w serialu stacji FX Legion. Cóż, może w przyszlości, gdy otrzymamy nieco konkretów na temat sternika Justice League Dark, któryś z tych pomysłów zostanie zrealizowany...

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.