• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie dalej jak niespełna tydzień temu podawaliśmy Wam informacje o audycji castingowej do drugiej części Spider-Mana. Wtedy to do roli Gwen Stacy przymierzano aktorkę francuskiego pochodzenia, co wywołało sporo spekulacji wokół możliwej zupełnie nowej wersji postaci, która przez wielu fanów uważana jest za największą miłość Petera Parkera. Na wielkim ekranie jej popularność została ugruntowana przez występ Emmy Stone w obu częściach Niesamowitego Spider-Mana. Tym bardziej dziwi zatem przeciek kolejnej audycji, którą ponownie możemy obejrzeć dzięki Omega Underground:

 

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming 2 - Gwen Stacy jako studentka z zagranicy?

Studio Marvel słynie powszechnie z powściągliwości we wczesnym chwaleniu się szczegółami związanymi z obsadą. Ciekawe, że w tak ważnej kwestii pozwalają na tego typu "dzielenie się" informacjami. A może to jakiś rodzaj zasłony dymnej? W końcu linia czasowa tej wersji Spideya może być nieco poplątana z racji wejścia do MCU i braku "tradycyjnego" originu. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.