Advertisement
banner

Spider-Man: Homecoming 2 – nowe wieści na temat potencjalnej Gwen Stacy!

Nie dalej jak niespełna tydzień temu podawaliśmy Wam informacje o audycji castingowej do drugiej części Spider-Mana. Wtedy to do roli Gwen Stacy przymierzano aktorkę francuskiego pochodzenia, co wywołało sporo spekulacji wokół możliwej zupełnie nowej wersji postaci, która przez wielu fanów uważana jest za największą miłość Petera Parkera. Na wielkim ekranie jej popularność została ugruntowana przez występ Emmy Stone w obu częściach Niesamowitego Spider-Mana. Tym bardziej dziwi zatem przeciek kolejnej audycji, którą ponownie możemy obejrzeć dzięki Omega Underground:

 

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming 2 – Gwen Stacy jako studentka z zagranicy?

Studio Marvel słynie powszechnie z powściągliwości we wczesnym chwaleniu się szczegółami związanymi z obsadą. Ciekawe, że w tak ważnej kwestii pozwalają na tego typu „dzielenie się” informacjami. A może to jakiś rodzaj zasłony dymnej? W końcu linia czasowa tej wersji Spideya może być nieco poplątana z racji wejścia do MCU i braku „tradycyjnego” originu. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?