• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jakiś czas temu grupa fanów niezadowolonych ostateczną wersją Ligi Sprawiedliwości stworzyła dość kontrowersyjną petycję do studia Warner Bros., w której nawoływali do wypuszczenia specjalnej edycji rzeczonego filmu tylko i wyłącznie autorstwa Snydera (jak pamiętamy, reżyser musiał w pewnym momencie opuścić projekt z powodu rodzinnej tragedii i na stanowisku zastąpił go Joss Whedon). Ostatnim - i zupełnie nieoczekiwanym - plot twistem tej historii stała się informacja na stronie związanej z petycją, czyli Change.org, zatytułowana "Victory".

Zamiast euforii, wśród większości związanych z akcją osób nastąpiło powszechne zdziwienie i dezorientacja. Nigdzie bowiem - na czele z WB - nie było żadnych informacji ani oświadczeń, które by to choć sugerowały. Niedługo później twórca petycji Roberto Mata oznajmił na Twitterze, że padł ofiarą hakera, a jego konto na Change.org zostało usunięte (choć oczywiście sama petycja żyje i ma się dobrze). 

Cóż, ktoś zrobił sobie mało przyjemny dla zainteresowanych żart, aczkolwiek nie ulega wątpliwości, że najprawdopodobniej ta przewrotna symulacja była bliżej obrazu zwycięstwa niż sama petycja. Faktem jest, iż nikt związany z obsadą nie widział ostatecznej wersji filmu, którą zrobiłby sam Snyder. Operując danymi, jakie posiadamy, aby powstało Snyder Cut Ligi Sprawiedliwości, reżyser musiałby robić własne dokrętki w miejsce tych Whedona. A to raczej nierealne.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.